Trener Real Madrida Zinedine Zidane pohvalio njegovu stranu stav nakon što su stavili četiri igre winless trčanje iza njih mlaćenje Real Betis 6-1 u nemilosrdnoj zaslonu daleko od kuće u subotu. Bila je to fantastična utakmica, svi igrač nosio Real je nogometni dresovi na terenu su probati njihov najbolji stvoriti sve šanse za pogodak. Oni su zaslužili pljesak.

To nije bilo natjecanje iz treće minute kada je prekršaj na Cristiana Ronalda je dovelo do Toni Kroos slobodan udarac koji je dopustio Raphaël Varane zakopati otvaranja cilj u gornjem kutu. Karim Benzema, Junior Marcelo i Alarcon Isco nosili dres Real Madrid slijedi s daljnjim prvih pola udara, dok je Isco je dodao još jedan u 62. minuti. Prava je treći stigao u 21. minuti, Benzema je skrenuta metak udaraju Marcelo rame, vrti se u zrak i sjedi lijepa za njega pušku iz osam jardi.

Bez Real Madrid igra je završena bez Ronaldo cilja i dođe na 78 minuta ... Ronaldo je uz put kad on osvoji, ali povratak dodavanja s Morata ga postaviti i on je krstario na pobijediti Adan s niskim završiti.

"Igrači su talentirani i pametni, a oni su znali da su morali početi igru ​​na način na koji su to učinili. Kad igramo s tim intenzitetom od samog početka to je vrlo teško za naše protivnike ", Zidane pohvalio njegovu stranu.