Lionel Messi je postigao rekordnu-izjednačavanje 54. međunarodni cilj kao Argentina pobijedila Venezuela 4-1 do Copa Americi polufinala u subotu. Lionel Messi je isporučio ono što mnogi od 59,183 navijača koji nose dres Argentina u nazočnosti htjeli iz prvog, povijesni posjet Gillette stadionu: priliku da proslavi gol je postigao jedan od najboljih ikad igračima Soccer-a.

Messi je zabio u 60. minuti argentinskog 4-1 Copa America 2016 četvrtfinale pobjedom protiv Venezuele, cilj je bio Messi je četvrtina Copa Americi, visok turnira u ovoj fazi. Messi je također vezan Gabriel Batistuta kao Argentina svih vremena vodeći strijelac sa 54 Fantastic cilj, broj 10 Lionel Messi dres nikada nije bio neka navijači ostali razočarani, on je najbolji!

Pobjeda pomoći Argentina doći Copa Americi polufinala unaprijed. Natjecanje je stogodišnjicu izdanje daje Argentinu, također drugoplasirani u Svjetskom kupu 2014, priliku osvetiti konačni gubitak prošle godine i osvojio prvi trofej u 23 godina. Tisuće navijača koji nose plavi bijeli Argentina nogometni dresovi nogometni dresovi su proslavili ovaj nezaboravni trenutak.

"Za nas je vratiti se u drugom polufinalu velikog turnira kao što je ovaj jedan je veliki uspjeh za ove igrače", rekao je Messi.