Upravo kao što je obećao nogometaša Real Madrid potrošio magičnu večer. Cristiano Ronaldo nositi pravi nogometni dresovi još jednom dokazao da je pravi čovjek za taj posao. Real Madrid nije napraviti senzaciju, a šesti put za redom ustupio milijunaš natjecanje među prvih četiri. A može zahvaliti posebno Cristiano Ronaldo, koji je postigao pobjedu hat-trick srušio Wolfsburg 3: 0 i ispraviti takav neuspjeh početne dvoboj u Njemačkoj (0: 2).

Prava je prošlog tjedna u Njemačkoj izgubio 0: 2 na San Bernabeu, ali izbrisao gubitke nakon samo 17 minuta. Dva gola u roku od 88 sekundi kako bi se pobrinuti za to Ronaldo, koji je također dodao 77 minuta iz slobodnog udarca treći gol i poslao Madrid do šesti polufinale u nizu. Legenda CR7 Cristiano Ronaldo dres nikada ne čini se zaustavi stvaranje novog zapisa rezultat na teren.

"U utorak navečer je čaroban za nas. Uz podršku navijača doći u sljedeći krug", obećao je Cristiano Ronaldo iz osvete. Na kraju je uzeo samo portugalski superstar je bio središnja figura utakmice.

Ronaldo zabio peti hat-trick u Ligi prvaka, izjednačavanje rekord Barcelone rivala Lionela Messija. Ronaldo je 93 golova i najbolji strijelac u Ligi prvaka povijesti.